Ciąża, Dziecko, Poród - Tik-tak.pl
Przed ciążą Ciąża Poród Dziecko Kolorowanki Gry Online Forum
Reklama w Tik-tak.pl
Aby wakacje nie były nudą - najnowsza gra Toy Story 3
dziecko | Toy Story | Toy Story 3 | bajki dla dzieci | bajka dla dziecka | CD Projekt | Play Station 3 | Play Station | High Definition | PS3 | Wii | PSP |

Niestety nie każde dziecko tego lata będzie miało przyjemność wyjechać z rówieśnikami na kolonie lub z rodziną na wieś. Na szczęście alternatywą dla wakacji na osiedlowym podwórku może być niezwykły świat bajek, w których nie znajdziemy przemocy, które uczą, bawią i dostarczają niezapomnianych przeżyć.Zapewne każdy z nas chciał jako dziecko znaleźć się w takim świecie. Każdy chciał przeżywać fascynujące przygody, ścierać się z nieprzyjaciółmi, wypełniać niebezpieczne zadania i w końcu zostać bohaterem. Teraz jest to możliwe dzięki nowej grze Toy Story 3, wydanej w Polsce przez CD Projekt.
Gra jest doskonałym uzupełnieniem trzeciej wersji kultowego filmu animowanego, którego premiera zapowiadana jest w Polsce na 18 czerwca. Wcielamy się w niej w jednego z bohaterów bajki (Buzza lub Woody'ego), którzy muszą sobie radzić sami po tym jak ich właściciel Andy wyjechał na studia. Do dyspozycji mamy dwa tryby gry: Story Mode oraz Toy Box. Pierwsza opcja oferuje nam przeżycie i rozwinięcie historii opowiedzianych już w filmie; będziemy więc mogli zwiedzać tajemnicze i pełne zaskakujących niespodzianek zakamarki pokoju Andy'ego, lub uczestniczyć w emocjonującej gonitwie na dachu pędzącego pociągu. Tryb Toy Box natomiast umieszcza nas w obszernym świecie gier (Dziki Zachód, pokój dziecięcy...). Musimy zaludnić go zdobywanymi zabawkami, które możemy uzyskać spełniając kolejne zadania. Nasze zdobycze pierwotnie mogą się nam wydawać nieco bezużyteczne, jednak podczas przeprowadzania misji zorientujemy się, że przechowany kompas wskaże drogę do skarbu, ujarzmiony koń wygra dla nas wyścigi, a zakup Nawiedzonego Domu pozwoli nam wykonywać całkiem nowe polecenia. Aby zapełnić naszą ziemię kolejnymi postaciami, będziemy potrzebować także złotych monet. Te natomiast zdobyć możemy nie tylko za wypełnienie złożonych zadań, ale też np. za wyprowadzenie krów na pastwisko.
Toy Story 3, dystrybuowana w Polsce przez CD Projekt, to połączenie niesamowitej grafiki i trybu opowieści pozwalającej graczowi czuć się niczym bohater animowanego filmu. Scenki, związane ściśle z fabułą bajki, zachwycają dopracowaną realizacją tak, że czasami zapominamy, że siedzimy przed ekranem komputera, a nie w fotelu kinowym. To doskonała propozycja dla dzieci, które podczas długich deszczowych letnich dni poświęcą czas czynności, która nie tylko bawi, ale także uczy. Dodatkowo, specjalnie dla posiadaczy Play Station 3, przygotowana zostanie specjalna wersja gry, oferująca możliwość grania bazującego na ruchu w jakości High Definition. Dzięki specjalnym czujnikom w kontrolerze ruchu będziemy mogli intuicyjnie sterować postaciami i obiektami. Co więcej, wersja PlayStation 3 pozwoli nam wcielać się nie tylko w dobre, ale też mroczne postacie cyklu Toy Story, np. w Imperatora Zurga.
Cała gra zachwyci z pewnością nie tyko najmłodszych fanów zwariowanych przygód Buzzy'ego i Wood'a, ale także starszych użytkowników komputera, którzy z radością przeniosą się w kolorowy, wesoły i dynamiczny świat baśni, w którym możliwe jest dosłownie wszystko. Pamiętajmy, że jako rodzice jesteśmy odpowiedzialni za to, co oglądają i z czym stykają się nasze dzieci, które w naturalny sposób są ciekawe świata i nie zawsze potrafią odróżnić dobro od zła, rzeczywistość od fikcji. Ciągle kogoś naśladują, przebierają się i malują, chcąc wyglądać jak dorośli. Podczas, gdy zakładanie za dużych butów lub picie z eleganckich filiżanek tylko pomaga identyfikować się ze światem dorosłych, gry i filmy przeznaczone dla osób powyżej 18 roku życia nie powinny trafiać w ręce najmłodszych. Gra o skomplikowanej fabule i mrocznej grafice może zainteresować dziecko, jednak będzie ona niebezpieczna dla jego kształtującej się psychiki. Zwróćmy więc uwagę, czy na pudełku widnieją specjalne oznaczenia sugerujące średni wiek użytkownika. Takie gry, wśród których znajduje się również TS3, wyróżniają się kolorową grafiką, radosną muzyką i przyjaznymi postaciami, dzięki którym dziecko rozwinie tylko swoje umiejętności bez szkody dla wyobraźni i psychiki.
Gra dostępna na platformach: PC/Mac, X360, PS3, Wii, PSP i NDS. Jej premiera zapowiadana jest już na 18 czerwca.
forum ciąża, forum dla rodziców, forum dziecko

Antykoncepcja
Chcę być w ciąży
Ciąża - Porady
Kalendarz ciąży - tydzień
Kalendarz ciąży - miesiąc
Kalendarz ciąży - trymestr
Odzież ciążowa
Zdrowie w ciąży
Uroda w ciąży
Wszystko o porodzie
Mój poród
Zdrowie dziecka
Wychowanie dziecka
Dziecko - Porady
Zakupy dla dzieci
Odzież dziecięca
Wózki dla dzieci
Foteliki dla dziecka
Zabawki
Pokój dziecięcy
Akcesoria dla mamy i dziecka
Wydarzenia dla Rodziców i Dzieci
Bajki i wierszyki dla dzieci
Kolorowanki
Gry i zabawy dla dzieci
Kuchnia dla dzieci - Przepisy
Mam dziecko - zdjęcia dzieci


 
Przeczytaj także
» Kalendarz ciąży - Tydzień 38
» Gra w kolory
» Kalendarz ciąży - Miesiąc 1
» Antykoncepcyjne środki chemiczne
» Mam na imię Natalka
» Stroje kąpielowe – Zalando.pl prezentuje trendy na lato 2013
» Upominek dla babci lub dziadka.
» Jak pomóc dziecku przełamać nieśmiałość?
» Nóżki w ruch...
» Mgiełka Siła Serca - naturalny sposób na alergię
» Kalendarz ciąży - Tydzień 17
» Nowy członek rodziny...
» Dieta karmiącej matki - prawdy i mity
» Co wolno a czego nie wolno
» VIII Ogólnopolski Tydzień Mukowiscydozy
» Czy moje dziecko ma talent muzyczny ?
» Kalendarz ciąży - Miesiąc 9
» Wady wzroku u dziecka
» W zgodzie z fizjologią jedzenia niemowlęcia
» Antykoncepcja postkoitalna

Tik-takowa sonda
Gdzie rodziłaś swoje dziecko?

W szpitalu
W klinice
W domu

  + wyniki

 
Wyprawka dla dziecka  Rodzice  Strach przed porodem  Zabawki   Ciąża tydzień po tygodniu Jaka dieta w ciąży Moda ciążowa Rozstępy w ciąży  Przebieg porodu


P O L E C A M Y:

Moda, Uroda, Kosmetyki, Fryzury, Plotki:
Serwis dla kobiet NaObcasach.plWszelkie porady i artykuły z tematyki Ciąża, Poród, Dziecko zawarte w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym. Konsultuj się zawsze z lekarzem! Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie treści i fotografii bez zgody redakcji zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2006-2010 Kwiatkowski Media Networks / reklama / kontakt