Ciąża, Dziecko, Poród - Tik-tak.pl
Przed ciążą Ciąża Poród Dziecko Kolorowanki Gry Online Forum
Reklama w Tik-tak.pl
MARIMER - PRZYNOSI ULGĘ W ALERGII
marimer | alergeny | pyłki | alergia | katar alergiczny | zdrowie | nieżyt nosa |

MARIMER przynosi ulgę osobom cierpiącym z powodu alergii m.in. na pyłki traw, kwiatów czy drzew. MARIMER to sterylny, izotoniczny roztwór wody morskiej dostępny w sprayu (100 ml) i ampułkach (12 x 5 ml), który rozpuszcza zalegającą w nosie wydzielinę, wypłukuje alergeny i zanieczyszczenia. Preparat jest cennym uzupełnieniem leczenia alergicznego nieżytu nosa, ponieważ znacząco zmniejsza zaczerwienienie i suchość błony śluzowej . MARIMER jest bezpieczny i łagodny, dlatego można go stosować już u niemowląt i małych dzieci. Preparat jest dostępny w aptece.Dla osób uczulonych na pyłki traw, kwiatów, zbóż, krzewów czy drzew wiosna i lato to czas, kiedy szczególnie dokuczają im dolegliwości związane z alergią - najczęściej alergiczny nieżyt nosa. Jest to schorzenie, na które cierpi co czwarty Polak. Alergiczny nieżyt nosa, nazywany też katarem siennym lub pyłkowicą, wywołują pyłki roślin wiatropylnych, ale także pleśnie i roztocze obecne w kurzu. Jego objawy to przede wszystkim: napady kichania, obfita i wodnista wydzielina z nosa, a także świąd oraz uczucie zatkania nosa. Katar alergiczny to, obok kataru wirusowego i bakteryjnego, jeden z najczęściej spotykanych typów kataru. Leczenie kataru, niezależnie od jego przyczyny, ma zwykle charakter objawowy i koncentruje się na łagodzeniu nieprzyjemnych dolegliwości w celu podniesienia komfortu życia chorego oraz uniknięcia ewentualnych powikłań. Alergicznemu nieżytowi nosa często towarzyszy łzawienie oczu i światłowstręt związany z alergicznym zapaleniem spojówek, czyli lokalnym stanem zapalnym w obrębie oczu, wywołanym przez bezpośredni kontakt z alergenem.

W przypadku alergii stosowaniu leków przeciwalergicznych, które usuwają takie objawy jak katar czy zapalenie spojówek, powinny towarzyszyć preparaty wspomagające leczenie
i przynoszące ulgę alergikom poprzez oczyszczenie i nawilżenie śluzówki nosa. Takimi preparatami jest MARIMER - izotoniczny roztwór wody morskiej, dostępny w formie sprayu lub ampułek.

MARIMER IZOTONICZNY - SKUTECZNOSĆ POTWIERDZONA W BADANIACH

Substancje uczulające - alergeny zaburzają mechanizm obronny błony śluzowej nosa, czego efektem jest stan zapalny śluzówki nosa, czyli katar. W leczeniu kataru alergicznego, oprócz leków antyhistaminowych, zalecane jest stosowanie preparatów, które oczyszczają nos, usuwając alergeny i pomagają utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia śluzówki nosa, nie ingerując w jej naturalny mechanizm ochronny. MARIMER - izotoniczny roztwór wody morskiej jest cennym uzupełnieniem leczenia farmakologicznego alergicznego nieżytu nosa u chorych uczulonych na pyłki roślin i zarodniki grzybów mikroskopowych. Z przeprowadzonych badań wynika, że stosowanie MARIMERU w grupie chorych poddanych typowemu leczeniu (obejmującemu leki antyhistaminowe i steroidy donosowe), zmniejsza objawy chorobowe wywołane kontaktem z alergenami w porównaniu z grupą stosującą jedynie standardowe leczenie.

Stan błony śluzowej osób cierpiących na alergiczny nieżyt nosa w okresie pylenia uczulających roślin znacząco odbiega od normy. Najczęściej obserwuje się wysychanie śluzówki
i strupienie. Zastosowanie MARIMERU powoduje mniejsze nasilenie objawów, co wiąże się z usunięciem alergenów osadzających się na błonie śluzowej nosa, a tym samym zmniejszeniem ilości alergenu oddziałującego na śluzówkę i skróceniem czasu tego kontaktu. Zastosowanie preparatu MARIMER we wspomaganiu leczenia przyczynia się do poprawy stanu błony śluzowej nosa poprzez zmniejszenie zaczerwienienia, wysuszenia i strupienia błony śluzowej jam nosa . Dodatkowo u osób stosujących MARIMER rzadziej występowała niedrożność nosa. U chorych przyjmujących doustnie leki przeciwhistaminowe i glikokortykosteroidy donosowe, dołączenie preparatu MARIMER było bardziej efektywne w zmniejszaniu obecności wydzieliny z nosa niż stosowanie 4% kromoglikanu dwusodowego .

Podczas leczenia alergicznego nieżytu nosa, a także w codziennej higienie zalecane jest oczyszczanie i nawilżanie śluzówki nosa przy pomocy roztworu wody morskiej w stężeniu fizjologicznym. Takim preparatem jest MARIMER - sterylny, izotoniczny roztwór wody morskiej w sprayu (100 ml) lub ampułkach (12 x 5 ml). Jest on szczególnie zalecany w przypadku wysuszenia śluzówki lub zalegania wydzieliny w nosie. Preparat rozpuszcza wydzielinę ułatwiając oddychanie, nawilża błonę śluzową nosa, wypłukuje alergeny, patogeny i zanieczyszczenia. Dzięki systemowi mikrodyfuzji MARIMER spray zapewnia delikatny drenaż jam nosowych. MARIMER w formie pojedynczych ampułek umożliwia dokładną i delikatną aplikację, szczególnie ważną w pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, a dzięki niewielkim rozmiarom, ampułkę można mieć zawsze przy sobie np. podczas podróży. Preparat jest bogaty w cenne pierwiastki śladowe. Zawarty w nim mangan wykazuje działanie przeciwalergiczne, natomiast miedź wspomaga naturalne mechanizmy obronne organizmu.

MARIMER izotoniczny roztwór wody morskiej to preparat bogaty w sole mineralne i cenne pierwiastki śladowe, m.in. mangan.
forum ciąża, forum dla rodziców, forum dziecko

Antykoncepcja
Chcę być w ciąży
Ciąża - Porady
Kalendarz ciąży - tydzień
Kalendarz ciąży - miesiąc
Kalendarz ciąży - trymestr
Odzież ciążowa
Zdrowie w ciąży
Uroda w ciąży
Wszystko o porodzie
Mój poród
Zdrowie dziecka
Wychowanie dziecka
Dziecko - Porady
Zakupy dla dzieci
Odzież dziecięca
Wózki dla dzieci
Foteliki dla dziecka
Zabawki
Pokój dziecięcy
Akcesoria dla mamy i dziecka
Wydarzenia dla Rodziców i Dzieci
Bajki i wierszyki dla dzieci
Kolorowanki
Gry i zabawy dla dzieci
Kuchnia dla dzieci - Przepisy
Mam dziecko - zdjęcia dzieci


 
Przeczytaj także
» Przedszkole - Jest się czego bać ?
» VIII Ogólnopolski Tydzień Mukowiscydozy
» Dlaczego moje dziecko kłamie i fantazjuje ?
» Teatrzyk
» Krem dla mamy i dziecka
» Wózki trójkołowe InStep typu Jogger już w Polsce
» Gry i zabawy dla dzieci - 5 miesiąc
» Zaproszenie - Jak przygotować starsze dziecko na rodzeństwo?
» A co to ?
» Gry i zabawy dla dzieci - 3 miesiąc
» Czy dziecko powinno widzieć, że płaczę ?
» Rozstępy - zmora ciąży
» Przygotuj się do porodu
» Moje dziecko liczy na palcach - czy to dobrze ?
» Pieluchy Huggies Little Walkers JEANS - na wzór jeansowych szortów
» Jak uodpornić malucha ?
» Nowe żelki dla dzieci - Miśki Cola
» Kalendarz ciąży - Tydzień 18
» Nie pal - szczególnie w ciąży
» Wiosenny spacer z maluszkiem

Tik-takowa sonda
Gdzie rodziłaś swoje dziecko?

W szpitalu
W klinice
W domu

  + wyniki

 
Wyprawka dla dziecka  Rodzice  Strach przed porodem  Zabawki   Ciąża tydzień po tygodniu Jaka dieta w ciąży Moda ciążowa Rozstępy w ciąży  Przebieg porodu


P O L E C A M Y:

Moda, Uroda, Kosmetyki, Fryzury, Plotki:
Serwis dla kobiet NaObcasach.plWszelkie porady i artykuły z tematyki Ciąża, Poród, Dziecko zawarte w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym. Konsultuj się zawsze z lekarzem! Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie treści i fotografii bez zgody redakcji zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2006-2010 Kwiatkowski Media Networks / reklama / kontakt