Ciąża, Dziecko, Poród - Tik-tak.pl
Przed ciążą Ciąża Poród Dziecko Kolorowanki Gry Online Forum
Reklama w Tik-tak.pl
Nowa atrakcja na koncertach Magiczna Muzyka Disneya!
Magiczna Muzyka Disneya | dla dziecka | Disney | koncerty dla dzieci | Karolina Trębacz | Księżniczka i Żaba | Aladyn | Piękna i Bestia | Mała syrenka | Król lew |

Karolina Trębacz, aktorka udzielająca głosu postaci Tiany w filmie Księżniczka i Żaba, weźmie udział w majowej trasie Magiczna Muzyka Disneya. W maju do trzech polskich miast zawita niezwykła atrakcja dla fanów klasyki Disneya. Główną atrakcją muzyczno-filmowych wieczorów w Poznaniu, Gdyni i Wrocławiu będzie występ Karoliny Trębacz, aktorki i wokalistki, która udzieliła głosu Tianie z kinowego hitu Księżniczka i Żaba.Magiczna Muzyka Disneya to niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Przy dźwiękach najpiękniejszych filmowych melodii widzowie wyruszą w podróż dookoła świata na spotkanie z bohaterami takich filmów jak Aladyn, Piękna i Bestia, Mała syrenka, czy Król lew. Koncerty składać się będą z ośmiu suit skomponowanych specjalnie do filmów Disneya m.in. przez Alana Menkena, Bruce'a Broughtona i Jerry'ego Goldsmitha. Każdy koncert wykona zespół 60 muzyków Orkiestry Filharmonii Zabrzańskiej pod kierownictwem Sławomira Chrzanowskiego.

Przysłowiową 'wisienką na torcie' będzie występ Karoliny Trębacz, aktorki i wokalistki, która wykona utwór z filmu Księżniczka i Żaba pt. 'Prawie udało się'. Majowe występy zbiegną się z premierą filmu na DVD i Blu-ray (na rynku 07.05)

Karolina Trębacz jest aktorką Teatru Muzycznego w Gdyni, gdzie można zobaczyć ją w musicalach, w których wciela się w postacie: Belle w Pięknej i Bestii, Rusty w Footloose, Bianki w Kiss me Kate, Baronowej Wąsowskiej w Lalce i Hyuniak w Chicago. Zagrała ponadto role: Heleny w Śnie nocy letniej, Schili w Hair, Adrianny w Drakuli, Lisawej w Na szkle malowanym. Występowała w spektaklach: Muzyka Gershwin, Słowa (piosenki Jacka Kaczmarskiego), Być Merilyn, Evita, Jesus Christ Superstar i Skrzypek na dachu. W 2001 roku wystąpiła w ostatnim koncercie zespołu Republika - 'Kombinat' podczas PPA we Wrocławiu. W roku 2008 była jedną z debiutantek na Festiwalu Opolskim.

Pierwszy koncert Magiczna Muzyka Disneya odbył się dwa lata temu w Warszawie, gdzie odniósł ogromny sukces. W połowie marca 2010 roku Magiczna Muzyka zawitała do Zabrza i od razu spotkała się z ogromnym entuzjazmem mieszkańców Śląska. Teraz przyszła pora na inne miasta Polski. W maju disney'owska atrakcja zawita do Poznania (15.05, Hala Arena, godz. 16.30), Gdyni (28.05, Hala Gdynia, godz. 16.30) i Wrocławiu (30.05, Hala Stulecia, godz. 16.30).

Bilety na majowe koncerty, które są dostępne w czterech kategoriach cenowych (15, 35, 50, 70 zł) można kupić na www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz w sieciach salonów EMPIK.

Więcej informacji na www.magicznekoncerty.pl
forum ciąża, forum dla rodziców, forum dziecko

Antykoncepcja
Chcę być w ciąży
Ciąża - Porady
Kalendarz ciąży - tydzień
Kalendarz ciąży - miesiąc
Kalendarz ciąży - trymestr
Odzież ciążowa
Zdrowie w ciąży
Uroda w ciąży
Wszystko o porodzie
Mój poród
Zdrowie dziecka
Wychowanie dziecka
Dziecko - Porady
Zakupy dla dzieci
Odzież dziecięca
Wózki dla dzieci
Foteliki dla dziecka
Zabawki
Pokój dziecięcy
Akcesoria dla mamy i dziecka
Wydarzenia dla Rodziców i Dzieci
Bajki i wierszyki dla dzieci
Kolorowanki
Gry i zabawy dla dzieci
Kuchnia dla dzieci - Przepisy
Mam dziecko - zdjęcia dzieci


 
Przeczytaj także
» Zaproszenie - Jak przygotować starsze dziecko na rodzeństwo?
» Mądra zabawa, czyli Playhouse Disney na DVD Kolejna odsłona 5. marca
» Salon fryzjerski dla dzieci Rachu Ciachu
» Wielkanocny kurczaczek
» Zabawa w STOP
» Żelazo i kwas foliowy - niezbędne w ciąży
» Moda dla dzieci Bonnie Baby ? najlepsze tkaniny dla niemowląt
» Zabawa w kotka i myszkę
» Odpowiednie buty dla dziecka - jak je wybrać
» Zdrowa dieta malucha
» Akcja społeczna: badanie dzieci w kierunku celiakii
» Patataj, patataj
» Nóżki w ruch...
» Tylko w Tik-tak.pl! Raport - Najpopularniejsze foteliki samochodowe
» Upominek dla babci lub dziadka.
» Kalendarz ciąży - Tydzień 36
» Kalendarz ciąży - Tydzień 14
» Velvet - z myślą o najmłodszych
» Kalendarz ciąży - Tydzień 18
» Nie pal - szczególnie w ciąży

Tik-takowa sonda
Gdzie rodziłaś swoje dziecko?

W szpitalu
W klinice
W domu

  + wyniki

 
Wyprawka dla dziecka  Rodzice  Strach przed porodem  Zabawki   Ciąża tydzień po tygodniu Jaka dieta w ciąży Moda ciążowa Rozstępy w ciąży  Przebieg porodu


P O L E C A M Y:

Moda, Uroda, Kosmetyki, Fryzury, Plotki:
Serwis dla kobiet NaObcasach.plWszelkie porady i artykuły z tematyki Ciąża, Poród, Dziecko zawarte w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym. Konsultuj się zawsze z lekarzem! Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie treści i fotografii bez zgody redakcji zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2006-2010 Kwiatkowski Media Networks / reklama / kontakt