Ciąża, Dziecko, Poród - Tik-tak.pl
Przed ciążą Ciąża Poród Dziecko Kolorowanki Gry Online Forum
Reklama w Tik-tak.pl
Mądra zabawa, czyli Playhouse Disney na DVD Kolejna odsłona 5. marca
Myszka Miki | Goofi | Kubuś Puchatek | Maniek Garcia | bajki dla dzieci | dla dzieci | filmy dla dzieci | bajki | Disney | filmy Disney | filmy Disneya |

5. marca swoją premierę na DVD miały kolejne tytuły w serii Playhouse Disney. Tym razem naszych najmłodszych bawić i uczyć będą bohaterowie Zielonej drużyny oraz Zwierzaków naszych przyjaciół. Playhouse Disney to interaktywna seria na DVD, skierowana do dzieci w wieku 2-6 lat. Ulubione postaci Disneya - Myszka Miki, Goofi, Kubuś Puchatek czy Maniek Garcia - zwracają się bezpośrednio do dzieci, zadając im pytania, zachęcając do wzięcia udziału w grach oraz rozwiązywaniu zagadek.Seriale Playhouse Disney stanowią wyśmienitą zabawę dla wszystkich maluchów oraz są ciekawą inicjatywą edukacyjną w rozrywkowym przebraniu. Najnowszymi tytułami w serii, które mają za zadanie uczyć przez zabawę są: Maniek Złota Rączka: Zielona Drużyna, oraz Playhouse Disney: Zwierzaki Naszych Przyjaciół.
Bohaterem pierwszej z dwóch premier jest Maniek, prawdziwa złota rączka, oraz jego gromadka wesołych, choć trochę zrzędliwych narzędzi. Przygoda z Mańkiem to szansa na poznanie niesamowitych cudów natury oraz wspaniałej ekozabawy! Oprócz nauki życia zgodnie z prawami przyrody i otaczającym nas światem dzieci mają szansę na naukę języka hiszpańskiego - Maniek sprytnie wplata obce słowa w swoje rozmowy.

Zwierzaki Naszych Przyjaciół to zbiór najciekawszych odcinków opowiadających o przygodach kudłatych przyjaciół bohaterów czterech najbardziej uwielbianych programów Playhouse Disney. Na płycie znajdują sie odcinki z serii Klub Przyjaciół Myszki Miki, Moi przyjaciele Tygrys i Kubuś, Złota Rączka oraz Mali Einsteini. Każde dziecko znajdzie tu zatem dla siebie dużo ciekawych tematów: rozwiązując zagadki wspólnie z Kubusiem i Tygryskiem poprzez zabawę w superdetektywów, czy podróżując na pokładzie odlotowej Rakiety z Małymi Einsteinami - Leosiem, Zuzią, Anią i Łukaszem - w poszukiwaniu przygody po najpiękniejszych zakątkach świata.

Playhouse Disney to cztery seriale z sympatycznymi bohaterami Disneya dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Każda z serii wspiera różne aspekty rozwoju dziecka: fizyczny, emocjonalny, społeczny oraz poznawczy. Pobudza samodzielne myślenie, kreatywność, a także pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Serial Klub przyjaciół Myszki Miki to nauka liczenia i rozpoznawanie kształtów, Złota Rączka - nauka języków obcych, Mali Einsteini - poznawanie architektury, sztuki, muzyki klasycznej oraz podróżowanie, Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś - rozwój logicznego myślenia poprzez rozwiązywanie zagadek. Każdy odcinek został starannie opracowany przez specjalistów od edukacji przedszkolnej oraz był konsultowany z psychologami i ekspertami w dziedzinie rozwoju dziecka.

Kolejne premiery w serii Playhouse Disney jeszcze w marcu!
Tytuły, które do tej pory ukazały się w serii Playhouse Disney:
1. Złota Rączka: Wyjątkowe święta
2. Klub przyjaciół Myszki Miki: Zabawy z kolorami
3. Mali Einsteini: misja w Europie
4. Mali Einsteini: Misja w Afryce
5. Moi Przyjaciele Tygrys i Kubuś: Puchatkowa dobranocka

Cena każdego tytułu: 29,99 zł
forum ciąża, forum dla rodziców, forum dziecko

Antykoncepcja
Chcę być w ciąży
Ciąża - Porady
Kalendarz ciąży - tydzień
Kalendarz ciąży - miesiąc
Kalendarz ciąży - trymestr
Odzież ciążowa
Zdrowie w ciąży
Uroda w ciąży
Wszystko o porodzie
Mój poród
Zdrowie dziecka
Wychowanie dziecka
Dziecko - Porady
Zakupy dla dzieci
Odzież dziecięca
Wózki dla dzieci
Foteliki dla dziecka
Zabawki
Pokój dziecięcy
Akcesoria dla mamy i dziecka
Wydarzenia dla Rodziców i Dzieci
Bajki i wierszyki dla dzieci
Kolorowanki
Gry i zabawy dla dzieci
Kuchnia dla dzieci - Przepisy
Mam dziecko - zdjęcia dzieci


 
Przeczytaj także
» Dziecko na wakacjach
» Szybka i skuteczna ulga w gorączce
» Dieta karmiącej matki - prawdy i mity
» Powrót dzieci do szkoły - czyli zakupy czas zacząć...
» Nowa atrakcja na koncertach Magiczna Muzyka Disneya!
» Porady psychologa - Dlaczego dziecko płacze?
» Rola snu w rozwoju dziecka
» Drugie dziecko w rodzinie
» Zapotrzebowanie na DHA w czasie ciąży
» Zdrowa dieta malucha
» Kalendarz ciąży - Tydzień 34
» Zaparcia u malucha
» Teatrzyk
» Wady wzroku u dziecka
» Kalendarz ciąży - Tydzień 29
» Skuteczna ochrona przeciwsłoneczna dla dzieci
» Tata ważny przed i po porodzie
» Rodzinny wypad za miasto
» Akcja społeczna: badanie dzieci w kierunku celiakii
» WOOL STAR - spokojny sen dziecka

Tik-takowa sonda
Gdzie rodziłaś swoje dziecko?

W szpitalu
W klinice
W domu

  + wyniki

 
Wyprawka dla dziecka  Rodzice  Strach przed porodem  Zabawki   Ciąża tydzień po tygodniu Jaka dieta w ciąży Moda ciążowa Rozstępy w ciąży  Przebieg porodu


P O L E C A M Y:

Moda, Uroda, Kosmetyki, Fryzury, Plotki:
Serwis dla kobiet NaObcasach.plWszelkie porady i artykuły z tematyki Ciąża, Poród, Dziecko zawarte w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym. Konsultuj się zawsze z lekarzem! Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie treści i fotografii bez zgody redakcji zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2006-2010 Kwiatkowski Media Networks / reklama / kontakt