Ciąża, Dziecko, Poród - Tik-tak.pl
Przed ciążą Ciąża Poród Dziecko Kolorowanki Gry Online Forum
Reklama w Tik-tak.pl
Pieluchy Huggies Little Walkers - dla stawiających pierwsze kroczki
Pieluchy | Huggies | Pieluszki | Jakie wybrać pieluchy | Dziecko | Akcesoria dla dzieci | Pieluchy Huggies | Pieluchy jednorazowe | Pampersy | Huggies Little Walkers |

Połączenie swobody majteczek oraz chłonności pieluszek dla aktywnego malucha! W tym roku marka Huggies zaproponowała dla dzieci stawiających pierwsze kroczki coś więcej niż pieluchę, a mianowicie komfortowe i wyjątkowo chłonne majteczki Huggies Little Walkers.Dzieci, które ukończyły pierwszy roczek życia, stają się coraz bardziej aktywne, z radością angażują się w zabawy ruchowe, nieśmiało stawiając pierwsze kroczki. Na tym etapie dokonuje się pewnego rodzaju „rewolucja rozwojowa” dziecka, dlatego rodzice powinni zwrócić szczególną uwagę na to, aby zapewnić maleństwu wyjątkową swobodę i komfort. Z myślą o aktywnych maluchach marka Huggies® zaprojektowała specjalne majteczki Huggies® Little Walkers, które dzięki elastycznym bokom nie ograniczają ruchów, zapewniając wygodę odkrywającym świat bobasom.
Każda mama wie, jak dużym wyzwaniem jest zachęcenie ruchliwego dziecka do położenia się w celu zmiany pieluszki. Majteczki można ubrać maluchowi na stojąco, w biegu, podczas zabawy na podłodze…

Krój majteczek Huggies® Little Walkers umożliwia zakładanie ich na dwa sposoby, tak jak majteczki lub jak zwykłą pieluszkę. Dzięki rewelacyjnemu zapięciu w postaci taśmy, rzepu istnieje możliwość wielokrotnego rozpinania i zapinania majteczek oraz zdejmowania ich bez konieczności rozrywania lub całościowego rozbierania malucha. Takie rozwiązanie gwarantuje pełną funkcjonalność i wygodę użytkowania dla rodziców rozbrykanych bobasów!

Majteczki jednorazowe Huggies® Little Walkers nie tylko  zapewniają komfort aktywnego malucha, ale posiadają właściwości charakterystyczne dla dostępnych dotychczas pieluszek Huggies®. Przewiewna powłoczka oraz niezwykle chłonny wkład utrzymujący wilgoć daleko od skóry dziecka, zapobiega podrażnieniu delikatnej pupy malucha. Specjalnie wyprofilowany kształt majteczek, dzięki któremu dokładnie przylegają do plecków oraz ud dziecka, zapobiega wydostawaniu się nieczystości na zewnątrz – nawet wtedy, gdy maluch wykonuje ulubione aktywności.

Pieluchy, Huggies

Czasem zdarza się, że młode mamy bardzo ambitnie podchodzą do kwestii oduczania dziecka korzystania z pieluszek. Nieodpowiednią, chaotyczną naukę siusiania do nocnika rozpoczynają zbyt wcześnie. Warto zaznaczyć, że niewłaściwa „edukacja nocniczkowa” może negatywnie wpłynąć na psychikę dziecka – mówi psycholog Akademii Zabawy i Twórczego Rozwoju EDUKADO Marta Cholewińska – Dacka. Dziecko przesyła nam sygnały czy jest już gotowe do rozpoczęcia nauki korzystania z nocniczka. Nie warto się spieszyć z tą nauką lecz dać dziecku czas na stopniowe, bezstresowe „zaznajomienie się” z nocniczkiem – dodaje. Na tym etapie rozwoju dziecka warto  ułatwić mu bezstresowe poznawanie świata, używając komfortowych, jednorazowych majteczek Huggies® Little Walkers. 

Najnowsze majteczki Huggies® Little Walkers występują w 3 rozmiarach:

Rozmiar 4 – dla dzieci ważących od 9 do 15 kilogramów
Rozmiar 5 – dla dzieci ważących od 14 do 18 kilogramów
Rozmiar 6 – dla dzieci ważących od 17 kilogramów
forum ciąża, forum dla rodziców, forum dziecko

Antykoncepcja
Chcę być w ciąży
Ciąża - Porady
Kalendarz ciąży - tydzień
Kalendarz ciąży - miesiąc
Kalendarz ciąży - trymestr
Odzież ciążowa
Zdrowie w ciąży
Uroda w ciąży
Wszystko o porodzie
Mój poród
Zdrowie dziecka
Wychowanie dziecka
Dziecko - Porady
Zakupy dla dzieci
Odzież dziecięca
Wózki dla dzieci
Foteliki dla dziecka
Zabawki
Pokój dziecięcy
Akcesoria dla mamy i dziecka
Wydarzenia dla Rodziców i Dzieci
Bajki i wierszyki dla dzieci
Kolorowanki
Gry i zabawy dla dzieci
Kuchnia dla dzieci - Przepisy
Mam dziecko - zdjęcia dzieci


 
Przeczytaj także
» Kalendarz ciąży - Tydzień 39
» Jak przebiega poród
» Coccodrillo zostało wyróżnione przez rodziców
» A przed porodem lewatywa i golenie krocza...
» Moda Coccodrillo ? nowa kolekcja na wiosnę i lato 2009
» Astma
» Ciąża podwyższonego ryzyka
» Idealny makijaż na lato
» Domowe narodziny
» Najnowsza kolekcja mody dla dzieci 5.10.15
» Powrót dzieci do szkoły - czyli zakupy czas zacząć...
» Pulpety z indyka dla dzieci od 10 miesiąca
» Jak być dobrym rodzicem ?
» Pasożyty w organizmie dziecka
» Kalendarz ciąży - Tydzień 28
» Plac zabaw na każdą pogodę
» Leżenie na brzuszku
» Jaki powinien być dobry nauczyciel ?
» Czego jeszcze nie wiesz o swoim dziecku...
» Przygotuj się do porodu

Tik-takowa sonda
Gdzie rodziłaś swoje dziecko?

W szpitalu
W klinice
W domu

  + wyniki

 
Wyprawka dla dziecka  Rodzice  Strach przed porodem  Zabawki   Ciąża tydzień po tygodniu Jaka dieta w ciąży Moda ciążowa Rozstępy w ciąży  Przebieg porodu


P O L E C A M Y:

Moda, Uroda, Kosmetyki, Fryzury, Plotki:
Serwis dla kobiet NaObcasach.plWszelkie porady i artykuły z tematyki Ciąża, Poród, Dziecko zawarte w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym. Konsultuj się zawsze z lekarzem! Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie treści i fotografii bez zgody redakcji zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2006-2010 Kwiatkowski Media Networks / reklama / kontakt