Ciąża, Dziecko, Poród - Tik-tak.pl
Przed ciążą Ciąża Poród Dziecko Kolorowanki Gry Online Forum
Reklama w Tik-tak.pl
Tajniki skutecznej depilacji
deoplacja | skuteczna depilacja | Agito | Philips HP 6400 Satinelle | Philipsie HP 6576 Satin Perfect | Braun Silk-épil | Remington IPL 4000 i-Light Essential |

Gładka skóra to obowiązek każdej z nas. Sporo kobiet musi walczyć ze zbędnymi włoskami nie tylko na łydkach i pod pachami, ale także na udach i przedramionach. Gdy tylko pojawiają się niechciane włoski, do akcji wkracza pęseta, krem, wosk lub depilator. To ostatnie rozwiązanie jest najbardziej skuteczne, a efekt gładkiej skóry pozostaje na dłużej. Dobrze dobrany, sprawdzony i skuteczny depilator sprawia, że możemy uwolnić się od nich na długie tygodnie.
W przypadku depilatorów kluczowe są komfort i precyzja. Dlatego Braun Silk-épil 77791 Dual Epilator wyposażono w system 40 pęsetek, które chwytają włoski nawet bardzo blisko skóry. Metoda taki sprawdza się w przypadku rzadszego owłosienia. Kobiety, które mają wyjątkowo wrażliwą skórę, z pewnością docenią dyski ceramiczne, zastosowane w małym i ergonomicznym Philipsie HP 6400 Satinelle. Oba te modele, jak większość oferowanych na rynku depilatorów, posiadają regulację prędkości – minimum to 2 stopnie pracy. Dzięki temu możemy swobodnie dostosować tempo golenia do naszej skóry i jej delikatności.y

- Jednym z najbardziej zaawansowanych sposobów depilacji, a jednocześnie najszybszym i praktycznie bezbolesnym, jest usuwanie włosków impulsami świetlnymi, które oferuje Remington IPL 4000 i-Light Essentials – mówi Katarzyna Pocenty z Agito.pl.

Ten model posiada wskaźniki LED, dzięki którym możemy kontrolować m.in. intensywność impulsu światła oraz wybrać jego tryb. Ale jeśli wyrwanie nawet pojedynczego włoska oznacza dla nas ból i podrażnienie skóry, warto wybrać urządzenie, które wyposażone jest w system masażu. W depilatorze Philips HP 6576 Satin Perfect znajdziemy wibrujący pasek, który stymuluje i łagodzi, przez co minimalizuje nieprzyjemne uczucie usuwania włosków.

W popularnych modelach depilatorów zastosowano także wiele innych innowacyjnych funkcjonalności. Jeśli zależy nam na bardzo dokładnym usuwaniu włosków, wybierzmy model z wbudowaną lampką, która podświetla nawet te najcieńsze, dzięki czemu ryzyko ich przeoczenia jest minimalne. Przydatna okaże się także elastyczna głowica, która jest w stanie odchylić się o 15 stopni, by lepiej dopasować się do kształtów ciała, zapewniając maksymalną precyzję (oba te rozwiązania znajdziemy w modelu Braun Silk-épil 7 7791 Dual Depilator). W urządzeniach takich jak wspomniany Braun, a także w Philipsie HP 6576 Satin Perfect, zastosowano dodatkowo systemem podnoszący leżące włoski, umożliwiający ich łatwiejsze usunięcie.

Sprzęty bezprzewodowe, z wbudowanym akumulatorem, są bardzo praktyczne – po godzinnym ładowaniu depilatora możemy korzystać z niego ok 40 minut bez przerwy. Dodatkowo, ich funkcjonalność podwyższa wodoszczelna obudowa, umożliwiająca depilację pod prysznicem czy w wannie. Ważne także, aby końcówki i nasadki dały się umyć pod strumieniem bieżącej wody. Jednak bezprzewodowe depilatory także mają wady.

- Pozornie mniej wygodne urządzenia sieciowe, takie jak Philips HP 6400 Satinelle, dla wielu kobiet mają jedną istotną przewagę nad bezprzewodowymi – bardziej kompaktowe rozmiary i znacznie mniejszą wagę – mówi Katarzyna Pocenty z Agito.pl.

Depilatory z oferty Agito.pl, wymienione w tekście:

  • Braun Silk-épil 7 7791 Dual Epilator, ok. 375 zł
  • Braun Silk-épil 7 7181 Legs, ok. 339 zł
  • Philips HP 6576 Satin Perfect, ok. 375 zł
  • Philips HP 6400 Satinelle, ok. 70 zł
  • Remington IPL 4000 i-Light Essential,ok. 839 zł

forum ciąża, forum dla rodziców, forum dziecko

Antykoncepcja
Chcę być w ciąży
Ciąża - Porady
Kalendarz ciąży - tydzień
Kalendarz ciąży - miesiąc
Kalendarz ciąży - trymestr
Odzież ciążowa
Zdrowie w ciąży
Uroda w ciąży
Wszystko o porodzie
Mój poród
Zdrowie dziecka
Wychowanie dziecka
Dziecko - Porady
Zakupy dla dzieci
Odzież dziecięca
Wózki dla dzieci
Foteliki dla dziecka
Zabawki
Pokój dziecięcy
Akcesoria dla mamy i dziecka
Wydarzenia dla Rodziców i Dzieci
Bajki i wierszyki dla dzieci
Kolorowanki
Gry i zabawy dla dzieci
Kuchnia dla dzieci - Przepisy
Mam dziecko - zdjęcia dzieci


 
Przeczytaj także
» Dlaczego moje dziecko kłamie i fantazjuje ?
» Kalendarz ciąży - Tydzień 28
» Promyk słońca dla brzdąca
» Tylko w Tik-tak.pl! Raport - Najpopularniejsze foteliki samochodowe
» Domowy chleb - nic prostszego!
» Agnieszka Chylińska i Sims 3 w warszawskiej Arkadii
» Pokoloruj pokój swojego dziecka
» Zabawa w kotka i myszkę
» Kręgle dla najmłodszych
» Boję się porodu
» Pulpety z indyka dla dzieci od 10 miesiąca
» Astma - walka o każdy oddech
» Kalendarz ciąży - Tydzień 27
» Dziecko - mały odkrywca
» Velvet - z myślą o najmłodszych
» Kalendarz ciąży - Tydzień 24
» Gry i zabawy dla dzieci - 1 miesiąc
» Dieta karmiącej matki - prawdy i mity
» Kalendarz ciąży - Tydzień 13
» Astma

Tik-takowa sonda
Gdzie rodziłaś swoje dziecko?

W szpitalu
W klinice
W domu

  + wyniki

 
Wyprawka dla dziecka  Rodzice  Strach przed porodem  Zabawki   Ciąża tydzień po tygodniu Jaka dieta w ciąży Moda ciążowa Rozstępy w ciąży  Przebieg porodu


P O L E C A M Y:

Moda, Uroda, Kosmetyki, Fryzury, Plotki:
Serwis dla kobiet NaObcasach.plWszelkie porady i artykuły z tematyki Ciąża, Poród, Dziecko zawarte w portalu służą wyłącznie celom informacyjnym. Konsultuj się zawsze z lekarzem! Kopiowanie, powielanie, rozpowszechnianie treści i fotografii bez zgody redakcji zabronione.

Wszelkie prawa zastrzeżone (c) 2006-2010 Kwiatkowski Media Networks / reklama / kontakt